Областни градове Мебели

София
Фирмата е регистрирана през 1991г. Основна дейност ПРОЕКТИРАНЕ, ПРОИЗВОДСТВО И РЕМОНТ НА ТАПИЦИРАНИ МЕБЕЛИ. Изпълняваме поръчки по каталог наша колекция или индивидуални проекти/идеи на клиентите си. Тапицираме врати с цел шумоизолация или художествено оформление.

София
Фирма ВАСИ проектира, произвежда и предлага на пазара български мебели . Фирмата е частна и е ориентирана към производството на висококачествени продукти с актуален дизайн. На пазара фирмата е известна като производител на офис мебели, битово и

Мебели и обзавеждане за баня.

Монтана
БКК 95 ЕООД е съвременна компания, занимаваща се с изработката на метални и дървени изделия за бита - мебелен обков, тръбни конструкции за мебели, производство на инструменти, изделия от дърво.

Фирма “КОМАТЕК-КМТ” ООД е създадена през 1997 г. До момента имаме търговски представителства и складови бази в следните градове: София, Варна, Бургас, Велико Търново, Пловдив, Русе и Монтана. Предстои изграждане на нови и в другите окръжни градове на Бълг

Фирма КОРЕКТ СТИЛ ООД е основана през 1998 год. в гр. Варна. Основен предмет на дейност е производство и търговия с корпусни мебели за дома и офиса. Притежават нова мебелна фабрика на територията на гр. Варна, съобразена с всички европейски стандарти.

Фирмата е основана през 1991 година в град Ямбол и притежава 16-годишна традиция в проектирането и изработването на мебели. Дистрибутор е на ламинирано ПДЧ, МДФ профил, ABS-кантове и богата гама мебелни аксесоари.

Пловдив
Матраци "ТЕД" е най-продаваната марка матраци на българския пазар. "ЗАЩОТО СА УДОБНИ" е основно рекламно послание на компанията, което изразява нашия стремеж да предлагаме висококачествен продукт и постоянно да усъвършенстваме неговите характеристики.

Фирма "Джи енд Джи" ЕООД е на пазара от 1998г. и е директен вносител от Италия на гранитогрес, подова и стенна керамика, санитарен фаянс, мебели и аксесоари за баня, различни стилове мебели за дневни, спални, детски стаи

София
Център за интериорни решения Sffera предлага цялостни или частични решения за обзавеждане на обекти, хотели, обществени и жилищни сгради, еднофамилни къщи. Обслужване и търговия в шоурума.

Партньори