Кюстендил
Внос на висококачествена естествена кожа от Италия. Подходяща за производството на чанти,обувки и др.кожени изделия и аксесоари.
Богат избор на склад, възможност за доставяне на място, пращане на мостри по куриер.
Много изгодни цени.
За по-големи
София
Производство на мъжки, дамски и детски спортни и официални колани, портфейли, бизнес чанти, паласки и ключодържа
Габрово
Фирма "Лотос - ГХ " - Производство на модни дамски и мъжки чанти и аксесоари тип "Бутик", "Бизнес", "Ежедневни" и др. от естествени кожи.
Производство на сценични и други видове изделия от естествени кожи, лак, латекс, за нуждите на филмовата индустрия
София
Фирма "МЪРКЕЛА" търгува с:
- чанти /дамски, мъжки, биэнес/, изработени от еко кожа и естествена кожа.
- колани /дамски, мъжки/ от естествена и изкуствена кожа.
- портфейли /дамски, мъжки/ от естествена и изкуствена кожа.
- куфари /пътни, бизнес,
София
Айко 8 ООД е директен вносител от Европа на дамски спортни чанти; дамски пътни чанти; мъжки спортни чанти; мъжки пътни чанти; куфари; портмонета; чадъри. Ние от Айко 8 ООД се стремим се да предоставим на нашите клиенти все по-голямо разнообразие от вискококачествени модели, актуални за
Крумовград
Фирмата произвежда и търгува с обувки и изделия от кожа /чанти, куфари, облекла и др. кожени галантерийни изделия/
Габрово
произвежда кожени изделия от естествена и изкуствена кожа в т.ч. чанти делови, дамски, мъжки.
София
Богат опит в областта на външната и вътрешната търговия предимно със стоки за широко потребление.
София
АТГ е единствен оторизиран представител и дистрибутор на белгийските марки SAMSONITE (световния лидер за куфари, чанти и пътни артикули) и MASSIVE (осветителни тела).
В разширения изложбен център на фирмата на бул. Климент Охридски № 150 ще намерите