Областни градове

Производство на бебешко, детско, дамско и мъжко бельо и конфекция.

Велико Търново
АЙЯ бутик - онлайн магазин за уникални ръчно рисувани суичъри, блузи, поли, топ и чанти. Елегантни модели, бутикови облекла. Уникална всеки ден!

Основната дейност на ПОЛНИК 46 ЕООД е Търговия на едро и дребно с мъжка и дамска модна конфекция от елитни Турски и Български производители.Фирмата е динамично развиваща се, винаги предлагаща безкомпромисно качество и конкурентини цени на предлаганите дрехи.

Произвежда мъжки и дамски трикотаж и конфекция, изнася и внася облекла, суровини и аксесоари за тях.

Пещера
Малка фирма за производство на дамско, мъжко и детско облекло. Коректни партньори, точно и прецизно изпълнение, спазени срокове. Изработваме всякакъв вид облекла, включително работни и фирмени дрехи. Търсим партньорство с търговци, фирми за изработка

Мода, дизайн, производство на: дамски бутикови облекла, дамска, мъжка и детска конфекция, униформи за учреждения, хотели и заведения, работно и специализирано работно облекло, спално и постелъчно бельо, трикотажни изделия, тениски, бейзболни шапки,

Димитровград
Фирмата се занимава основно с дамско и младежко облекло. Производство на облекло от всички сфери на модата. Индивидуални поръчки. Специални колекции за абитюренти и специални случаи. За нас няма невъзможни неща.

Фирма "Яни-НН-2007" ООД се занимава с търговия на едро за дамска и мъжка конфекция (рокли, панталони, поли, блузи, потници), облекла за износ (ишлеме). Дрехи за ежедневието и свободното време. Фирмата е представител на български производители. Ниски и дос

Производство на Кожени облекла - атрактивни бутикови модели на дамски и мъжки облекла. Търговия на едро и дребно. Фирмата изработва и индивидуални поръчки по желание и модел на клиента. Работи само с висококачествени материали - телешки напи.

Производство и търговия с мъжко облекло и аксесоари за мъже.

Партньори